Operator produkcji (oferta dedykowana osobom z orzeczoną niepełnosprawnością).

A-trybut-Polski HR S.A.

Skawina, małopolskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Operator produkcji (oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością)
Miejsce pracy: Skawina

Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w branży automotive
Kontrola jakościowa produktów
Prace pomocnicze przy linii produkcyjnej
Zapewnienie ciągłości produkcji

Wymagania

Wymagania:
Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
Dyspozycyjność do zatrudnienia na pełen etat
Chęć do pracy
Rzetelność i sumienność

Oferujemy:
Praca w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku lub w systemie czterobrygadowym
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji