Operator produkcji (m/k) / Оператор продукции (м/ж)

Trenkwalder

Strzelin, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelin
Вакансия оператора продукции на заводе по производству насосов

Место работы: завод в Strzelin, (не далеко от Вроцлава)

Обязанности:
  • монтаж электродвигателей и водяных насосов в соответствии с техническими, качественными требованиями,
  • механическая обработка сырья и полуфабрикатов, используемых в процессе производства,
  • соблюдать порядок на рабочем месте.
Praca jako operator w fabryce pomp

Miejsce pracy: zakład w Strzelinie, (koło Wrocławia)

Obowiązki:
  • montaż silników elektrycznych i pomp wodnych zgodnie z wymaganiami technicznymi, jakościowymi,
  • obróbka mechaniczna surowców i półproduktów stosowanych w procesie produkcji,
  • przestrzeganie porządku w miejscu pracy.

Требования к кандидатам:
  • ответственность,
  • добропорядочность,
  • кандидаты готовые к посменной работе в 3 смены по 8 часов (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 - 6:00), работа с понедельника по пятницу в системе 4 -х бригад,
  • знание польского языка на коммуникативном уровне (обязательно),
  • опыт работы на производстве приветствуется.
Wymagania:
  • odpowiedzialność,
  • życzliwość,
  • kandydaci gotowi do pracy zmianowej na 3 zmiany po 8 godzin (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 - 6:00), praca od poniedziałku do piątku w systemie 4-brygadowym,
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym (wymagana),
  • mile widziane doświadczenie w produkcji.

Мы предлагаем:
  • трудоустройство согласно польскому законодательству (umowa o pracę),
  • ставка до 4500 зл брутто + премия до 1000 зл брутто,
  • выплаты заработной платы до 10 числа следующего месяца,
  • жилье работник не оплачивает по приезду, из заработной платы высчитывается 250 злотых,
  • Стоимость прохождения карантина 300 злотых,
  • медицинское страхование,
  • постоянную поддержку со стороны фирмы Trenkwalder.
Oferujemy:
  • zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę),
  • stawkę do 4500 zł brutto + premia do 1000 zł brutto,
  • wypłaty wynagrodzenia do 10 dnia następnego miesiąca;
  • zakwaterowanie pracownik nie płaci po przyjeździe, z wynagrodzenia wylicza się 250 zł,
  • Koszt poddania się kwarantannie 300 zł,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • stałe wsparcie ze strony firmy Trenkwalder.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy