Operator Produkcji - Kontrola Jakości

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Ostaszewo, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Ostaszewo

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 65-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski (agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 412) mamy 50 oddziałów. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca Tymczasowa
Miejsce Pracy: Ostaszewo k. Torunia
POL10566/042/WIL

Zadania:

• praca w firmie z branży elektronicznej,
• kontrola jakości produktów elektronicznych oraz ewentualne wykrywanie wad,
• prosta naprawa elementów zgodnie z procedurami,
• praca od pon. do piątku w systemie 2-zmianowym.

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane,
• zdolności manualne,
• dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
• gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• wynagrodzenie zasadnicze + premie,
• pracę w firmie o uznanej marce,
• dojazd z Torunia, Chełmży, Wąbrzeźna, Golubia-Dobrzynia, Kowalewa Pomorskiego, Grudziądza i Chełmna (odpłatnie).

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials