Operator produkcji, fabryka łopat turbin wiatrowych GE Renewable

GE Renewable

Łozienice, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do LM Wind Power/ GE Renewable w Łozienicy
LM Wind Power/ GE Renewable Energy jest wiodącym światowym producentem łopat do turbin wiatrowych. Aktualnie w zakładzie produkcyjnym w Łozienicy zatrudniamy ponad 1000 osób, z uwagi na rozbudowę zakładu oraz wdrożenie nowej technologii i produkcji jeszcze dłuższych łopat, zwiększamy zatrudnienie!

Jako Operator Produkcji będziesz współpracował w zespole przy produkcji łopat do turbin wiatrowych w oparciu o standardowe procedury oraz instrukcje pracy ze szczególnym uwzględnieniem priorytetów firmy:

  • bezpieczeństwa
  • jakości
  • terminowości
  • kosztów.

Wymagania

  • doświadczenie jako operator maszyn w zakładzie produkcyjnym
  • zdolności manualne, obsługa narzędzi tj.: szlifierka
  • umiejętność czytania instrukcji roboczych ze zrozumieniem
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej w systemie 4 brygadowym  w godzinach 7:00-19:00 i 19:00-7:00 (2 dni pracy, 2 dni wolne, 2 nocne zmiany, itd.)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków zawodowych
  • zdolności organizacyjne

Oferujemy:

  • Pensja zasadnicza 2700 zł brutto na początek oraz część ruchoma wynagrodzenia + 700 zł brutto, a do tego premia co miesiąc po okresie próbnym nawet + 600 zł brutto.
  • Podwyżka przy każdej zmianie umowy!
  • Pakiet socjalny: karta multisport, dofinansowanie posiłków – 2 daniowe obiady, ubezpieczenie grupowe, fundusz integracyjny, prywatna opieka medyczna Medicover, bony i paczki świąteczne;
  • Umowa o pracę (okres próbny 3 miesiące, 2 umowy czasowe - łącznie po okresie 33 miesięcy - umowa na czas nieokreślony);
  • Niezbędne narzędzia do pracy, odzież robocza, środki ochrony osobistej: okulary ochronne, buty przemysłowe, itp.

Prezentacja firmy

LM Wind Power będący częscią koncernu GE Renewable jest wiodącym światow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
3 400PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
akiet socjalny: karta multisport, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe, fundusz integracyjny, prywatna opieka medyczna Medicover, bony świąteczne;
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji