Operator Produkcji branży farmaceutycznej

AWG Outosurcing Sp. z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijającą się polska firma biotechnologiczna, wytwarzającą ważne klinicznie i nowoczesne leki.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Lokalizacja: Macierzysz k. Warszawy

Dołącz do zgranego od lat zespołu i skorzystaj z szansy rozwoju!

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Wykonywanie czynności technologicznych i pomocniczych, w tym:
  • Wykonywanie procesów technologicznych i pomocniczych zgodnie z procedurami i instrukcjami;
  • Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej oraz odpowiedzialność za ich prawidłową eksploatację.
  • Uczestnictwo w wykonywaniu drobnych prac naprawczych i konserwacyjnych

Nie martw się wszystkiego Ciebie nauczymy!:)

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia średniego technicznego chemicznego;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym;
  • Doświadczenie w produkcji produktów biotechnologicznych będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów, dobrej organizacji pracy i czasu, umiejętności pracy w zespole.
  • Punktualności oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności,
  • Odpowiedzialności i samodoskonalenia.

Co oferujemy?

  • Możliwość współtworzenia sukcesu dużej, międzynarodowej firmy biotechnologicznej w oparciu o umowę o pracę
  • Umowę o pracę (bez okresu próbnego);
  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,
  • Wynagrodzenie podstawowe i premię roczną uzależnioną od wyników pracy
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet ubezpieczeń)
  • Bezpłatny dojazd do i z pracy
  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz możliwość stałego rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Stworzyliśmy Asistnet Work Group w odpowiedzi na słabą jakość ofe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia