Operator produkcji (bez doświadczenia)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tczew, pomorskie

Miejsce pracy: Tczew

Lokalizacja: Tczew - zwrot kosztów dojazdu z okolicznych miejscowości
Numer ref. OPR/022/MSZ

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: podstawa + realna do osiągnięcia premia
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Pełną odzież roboczą
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem w branży
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta

Obowiązki na stanowisku:

  • Prace produkcyjne nieobciążające fizycznie
  • Dokładna weryfikacja poprawności i jakości wyprodukowanych detali

Wymagamy:

  • Gotowości do pracy w 12h systemie zmianowym (4-brygadowym)
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Dokładności
  • Rzetelności, odpowiedzialności
  • Chęci do długoterminowej współpracy

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials