Dla naszego firmy Danone mieszczącej się w Bieruniu poszukujemy osoby na stanowisko:

operator procesu

Nr ref.: 32087
Praca stała
Lokalizacja: Bieruń

Zakres obowiązków:
  • obsługa urządzeń procesowych w celu wytworzenia produktu zgodnego z wymaganiami jakościowymi, ilościowymi i terminowymi oraz ze specyfikacjami i normami wewnętrznymi
  • usuwanie podstawowych usterek instalacji
  • utrzymanie odpowiednich standardów, jakości i czystości w ramach odpowiedzialności za obszar
  • wykonywanie regulacji i ustawień urządzeń zapewniających prawidłową ich eksploatację
  • uczestniczenie we wdrażaniu nowych metod pracy (DaMaWay)
  • przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie - kierunek techniczny lub spożywczy
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych – warunek konieczny
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność szybkiego reagowania na nieprawidłowości i rozwiązywania problemów
  • chęć do poszerzania swoich kompetencji
  • odpowiedzialność
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Oferta:

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)