OPERATOR Procesu Technologicznego

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Żarów, dolnośląskie

Electrolux Poland Sp. z o.o. w Żarowie poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Żarów

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • system premiowy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, karta MuliSport, ubezpieczenie grupowe, dopłata do wczasów, talony na święta, możliwość zakupu sprzętu AGD na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji,
  • bezpłatny transport z/i do pracy z ponad 30 miejscowości,
  • bezpieczne warunki pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż podzespołów do zmywarek przy użyciu narzędzi pneumatycznych, elektrycznych i ręcznych,
  • obsługa pras oraz pieców i maszyn produkcyjnych,
  • kontrola wzrokowa jakości wytwarzanych detali.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • zdolności manualne,
  • mile widziane zdolności techniczne,
  • motywacja do pracy, zaangażowanie i zdyscyplinowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym (pon.-piąt.),

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE !

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ !

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego przycisku.
W Electroluxie mamy wspólny cel - sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.