Operator Procesu Technologicznego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Niepołomice

Wymagania :

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Wykształcenie średnie
  • Uprawnienia na wózki widłowe ( mile widziane z UDT)
  • Mile widziane posiadanie uprawnień SEP ( grupa 1,2,3)

Zadania :

  • Realizacja procesu produkcyjnego żywic odbywającego się w ruchu ciągłym zgodnie z instrukcjami
  • Obsługa i nadzorowanie pracy maszyn, urządzeń i instalacji
  • Zapewnianie prawidłowego przepływu surowców do produkcji oraz przepływu wyrobów gotowych
  • Dbałość o stan techniczny maszyn i instalacji
  • Utrzymywanie obszarów produkcyjnych i maszyn w czystości i porządku
  • Pobieranie próbek materiałów produkcyjnych i wykonywanie podstawowych analiz kontroli procesu
  • Pobieranie próbek wyrobów gotowych i przekazywanie do laboratorium
  • Współpraca z kontrolą jakości, magazynem i utrzymaniem ruchu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Bezpłatną opiekę medyczną
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Współtworzenie zgranego oraz stabilnego zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do letniego wypoczynku
Oferta dotyczy pracy stałej.

Poleć ofertę znajomym !

Numer referencyjny: OPT/02/2019/KRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.