Operator Procesu (Młodszy Aparatowy)

Avantor Performance Materials Poland S.A.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Obsługa instalacji chemicznej zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • Nadzorowanie pracy linii technologicznej
  • Monitorowanie parametrów procesów chemicznych na stanowisku pracy z godnie z instrukcjami oraz zasadami bezpieczeństwa pracy
  • Wykonywanie czynności związanych z bieżącą obsługą sprzętu oraz utrzymywanie założonych standardów czystości stanowiska pracy
  • Właściwe i systematyczne dokumentowanie przebiegu procesu produkcji
  • Inicjowanie działań korygujących oraz zgłaszanie sugestii doskonalących w zakresie organizacji pracy i stanowiska.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora produkcji
  • Doświadczenie w obsłudze linii technologicznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie wspierającej badania nad szczepionką przeciw wirusowi, który spowodował pandemię
  • Pakiet medyczny
  • Karta sportowa
  • Świadczenia funduszu socjalnego
  • System kafeteryjny
  • Dobra atmosfera pracy
  • wynagrodzenie w wysokości 3 300 zł brutto po okresie próbnym oraz premia kwartalna do 10% wynagrodzenia

Prezentacja firmy

Avantor, wraz z należącą do Grupy spółką Avantor Performance Materials P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
16
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 300PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji