Operator prasy / Pracownik produkcji, Poznań

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta w Poznaniu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator prasy/ pracownik produkcji

Nr. Ref. IC/OPMEF/08/2015/

Opis stanowiska pracy:

- obsługa pras do wykrawania części ze stali,

- dokonywanie pomiarów wyprodukowanych części,

- ustawianie i kalibracja pras,

- przygotowanie materiału do produkcji,

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne,

- mile widziane doświadczenie w obsłudze pras lub innych maszyn produkcyjnych,

- znajomość obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych ( np. suwmiarka),

- chęci i motywacja do pracy,

Oferujemy:

- umowę zlecenie, po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę,

- pracę trzyzmianową,

- pracę od poniedziałku do piątku,

- możliwość nawiązania dłuższej współpracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.