Operator prasy krawędziowej

Gi Group Sp. z o.o.

Słubice, lubuskie

Miejsce pracy: Słubice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa prasy krawędziowej lub obsługa tokarek
  • Wypełnianie kart stanowiskowych
  • Obsługa urządzeń kontrolno - pomiarowych
  • Dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn
  • Dbałość o jakość wyprodukowanych elementów
  • Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy-5S

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie jako operator maszyn do obróbki plastycznej metalu i obróbki skrawaniem
  • Umiejętność posługiwania się środkami kontrolno - pomiarowymi
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy
  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym
  • Rzetelne wykonywanie powierzonych czynności
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Odpowiedzialność, punktualność, dokładność
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę- zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • Zapewnienie lokum mieszkalnego- opłacane przez pracodawcę
  • Pomoc w znalezieniu pracy dla wspólmałżonków i partnerów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie medyczne
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.