Jesteś osobą otwartą na nabywanie nowych umiejętności? Przyjdź do Randstad! Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu inżynieryjnego, poszukujemy osób na stanowisko:

operator pras

Nr ref.: 37684
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
  • obsługa pras hydraulicznych i manualnych
  • kontrola jakości

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji seryjnej
  • dokładność, precyzja
  • umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno – pomiarowymi

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością nawiązania długofalowej współpracy z Klientem
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • wynagrodzenie 2290 zł brutto/m-c + dodatki płacowe (premia 15%, dodatek wydziałowy, 30% dodatku do zmiany nocnej - liczony w oparciu o wynagrodzenie minimalne)
  • codzienne obiady

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)