Opis stanowiska pracy

BELOS-PLP S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej zaprasza zainteresowane osoby do współpracy i zatrudnienia na Wydziałach Produkcyjnych w następującym zawodzie :

Operator pras mimośrodowych

Wymagania dla kandydatów :

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie zawodowe na danym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się danymi urządzeniami,
  • znajomość rysunku technicznego ,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
  • umiejętność pracy w zespole .

Firma oferuje :

  • realizację współpracy na podstawie umowy o pracę ,
  • opiekę bhp i socjalną ,
  • możliwość podwyższania kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma BELOS-PLP S.A. znana jest na rynku polskim jako wiodący pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne