Operator pras krawedziowych

Henkilöstövuokraus Rent-X Oy

Finlandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy oeratorow pras hydraulicznych krawedziowych i automatow do ksztaltowania blachy. Praca w zakladzie produkcyjnym na calkowicie finskich warunkach.

Wymagania

Udokumentowany staz pracy. Znajomosc rysunku technicznego i umiejetnosc obslugi pras krawedziowych itp. Umiejetnosc programowania:Amada, Trumpf, Bystronic, PrimaPower, LVD i inne. Jezyk angielski i wlasny samochod jako wielki plus. Przyjmujemy CV tyko po angielsku.

Prezentacja firmy

Rent-X Oy to rodzinna fińska firma, która rozpoczęła działalność w 2006 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
conajmniej 6 miesiecy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
52PLN - 72PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
wg finskich przepisow
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna