Operator Półautomatów Obróbczych -Gdańsk

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service Sp. z o.o.- Agencja Pracy Tymczasowej (wpis do KRAZ 2360), dla swojego klienta,
poszukuje kandydatów na stanowisko:
Operator Półautomatów Obróbczych.

obowiązki:
• obsługa maszyn półautomatycznych
• kontrola wizualna
• kontrola parametrów jakościowych wyrobów
• dokumentowanie zapisów kontroli i sprawdzeń wyrobu oraz obsługiwanego urządzenia
oferujemy:

•zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony (ubezpieczenie zdrowotne, okres pracy liczy się do emerytury,
urlop wypoczynkowy w wymiarze dwóch dni za każdy przepracowany miesiąc)
•stabilną stawkę godzinową
•premię uznaniową
•szkolenie i przuczenie do stanowiska
•możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Wymagania

• znajomość rysunku technicznego
• wykształcenie mechaniczne lub inne techniczne
• umiejętność posługiwania się suwmiarką lub innymi narzędziami pomiarowymi
• dokładność
• spostrzegawczość
• precyzja
• gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Sanpro Job Service Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia nr cert. 236... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji