Operator Pily Do Ciecia Asfaltu

GS-Maskin AS

Norwegia Florø, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • Samodzielne wykonywanie powierzonych zadań.
  • Odpowiedzialnosc i dbalosc o powierzony sprzet.
  • Dobra komunikacja z pozostałymi pracownikami.

Wymagania

  • Doswiadczenie przy obsludzie pil z diamentowym ostrzem.
  • Prawo jazdy kat.B+E
  • Gotowosc wyjazdu do Norwegii.
  • Odpowiedzialnosc i zaangazowanie.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejetnosc pracy w zespole.
  • Znajomosc jez. angielskiego nie jest wymagana ale bedzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doswiadczenie przy pracy przy swiatlowodach.

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezposrednio u norweskiego pracodawcy na umowe o prace.
  • Atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do umiejetnosci i doswiadczenia.
  • Mozliwosc dlugotrwalej wspolpracy.
  • Zakwaterowanie zapewnia pracodawca przy oplacie 2500 NOK miesiecznie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesylanie CV ze zdjeciem wraz z zalaczona zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Inne