OPERATOR/OPERATORKA

AC S.A.

Białystok, podlaskie

AC S.A.
AC S.A. specjalizuje się w produkcji samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG. Naszymi atutami są wiedza, ponad 30 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz pasja naszych pracowników. Dzięki temu jesteśmy liderem w produkcji instalacji autogazowych na rynku polskim i liczącym się eksporterem na rynkach światowych.

Zadania:

  • Montaż ręczny wiązek elektrycznych
  • Obsługa maszyn (zwijarka, oplatarka)

Oczekiwania:

  • Zdolności manualne, dobry wzrok
  • Chęci do pracy (2 zmiany)
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 z późniejszymi zmianami).

Miejsce pracy: Białystok
Region:
AC S.A.
AC S.A.
AC S.A.
AC S.A.