Operator Oczyszczalni Ścieków w Dziale Galwanizerni

Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.

92-518 Łódź , łódzkie

Od: Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 92-518 Łódź

Opis stanowiska:

  • Obsługa urządzeń do oczyszczania ścieków zgodnie z wymaganiami eksploatacyjnymi
  • Obserwacja pracy urządzeń, instalacji lub obiektów i odczytywanie wskazań przyrządów kontrolno-pomiarowych itp.
  • Czyszczenie pomp i filtrów
  • Usuwanie drobnych usterek i uszkodzeń obsługiwanych urządzeń, instalacji i obiektów
  • Obsługa programu sterowania pracą oczyszczalni
  • Obsługa instalacji pomocniczych, służących do przygotowywania i dawkowania środków chemicznych itp.
  • Obsługa urządzeń stacji zagęszczania i odwadniania osadu
  • Prace remontowe, naprawcze, przeglądy urządzeń oczyszczalni
  • Utrzymanie w czystości urządzeń, obiektów i otoczenia ( Oczyszczalnia i Galwanizernia)

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu technicznym (np. chemiczne, mechaniczne, elektryczne, technik ochrony-inżynierii środowiska)
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe przy obsłudze oczyszczalni ścieków lub w obszarze galwanizerni
  • Uzdolnienia techniczne (umiejętność obsługi i naprawy urządzeń oraz obiektów technicznych, obsługa programów komputerowych)
  • Mile widziane - ukończony kurs operatorów urządzeń oczyszczalni ścieków

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – połowa naszych pracowników posiada umowy na czas nieokreślony
  • Premie
  • Półgodzinne przerwy wliczone do czasu pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Możliwość brania udziału w dedykowanych szkoleniach
  • Dobrą atmosferę pracy, terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Dofinasowanie do posiłków
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa Multisport, opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie grupowe)
  • Parking dla pracowników