Operator obrabiarek sterowanych numerycznie/tokarz

Gi Group Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Wykonywanie obróbki skrawaniem podzespołów silnika elektrycznego na maszynach sterowanych numerycznie lub tokarkach konwencjonalnych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o specjalności obróbka skrawaniem, elektromechanik lub pokrewne
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi oraz umiejętność pracy na maszynach CNC lub tokarkach konwencjonalnych

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na okres próbny ( 3 m-ce )                    z możliwością przedłużenia
  • Umowa na cały etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość otrzymania dodatkowych premii

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.