Operator obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC)

Infoster Projekt Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Obsługa frezarek i centrów CNC,
• Przygotowanie stanowiska pracy (zaznajamianie się z dokumentacją techniczną, przygotowanie narzędzi),
• Ustawianie parametrów, korekty, przezbrojenia maszyn CNC,
• Wykonywanie i kontrola detali na podstawie dokumentacji technicznej,
• Pomiar wykonywanych elementów,
• Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie – stawka godzinowa, umowa o pracę;
• Ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,
• Szkolenia zawodowe,
• Pełne ubezpieczenie i dodatkowe ubezpieczenie medyczne
• Stała opieka koordynatora na terenie zakładu pracy
Komfortowe mieszkanie na terenie Tarnowa na koszt zakładu pracy

Wymagania

• Minimalne wykształcenie: zawodowe techniczne,
• Znajomość tworzenia i czytania rysunku technicznego (warunek konieczny),
• Doświadczenie min. 6 mies. w obsłudze maszyn CNC,
• Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
• Dokładność, samodzielność, kreatywność,
• Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym
• Otwartość na pracę w godzinach nadliczbowych dodatkowo płatnych
• Zainteresowania techniczne,
• Zamiłowanie do dokładnej pracy,

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się w chwili obecnej konstruowaniem maszyn i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie