Operator obrabiarek skrawających Tokarz; Wytaczarz

BMT-Eco Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma BMT-Eco Sp. z o.o. zatrudni pracowników produkcyjnych na stanowisku Operatora obrabiarek skrawających o specjalności:
- tokarz konwencjonalny
- tokarz karuzelowy
- frezer
- wytaczarz

Wymagania

Osoba zatrudniona na stanowisku powinna posiadać następujące kwalifikacje:
- znajomość obsługi obrabiarek
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
- dobra znajomość rysunku technicznego
- chęć rozwoju
- dokładność
- sumienność

Prezentacja firmy

Firma BMT-Eco Sp.z o.o. specjalizuje się dziedzinie obróbki skrawaniem o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne