Operator obrabiarek konwencjonalnych- Poznań

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 2360) - dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko operatora obrabiarek konwencjonalnych

Zakres obowiązków:
- obrabianie i kontrolowanie detali z żeliwa, stali, aluminium zgodnie z rysunkiem i kartą obiegową oraz instrukcjami obróbki i kontroli,
- wstrzymywanie materiałów i detali niezgodnych, rozpoznawanie przyczyn niezgodności detali,
- uczestnictwo w procesie produkcji (toczenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie, gwintowanie, rozwiercanie, przeciąganie),
- wyważanie detali na wyważarce

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w systemie II zmianowym,

Wymagania

- praktyczna znajomość zasad obróbki skrawaniem oraz narzędzi do obróbki,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość przyrządów pomiarowych i umiejętność samodzielnego mierzenia
- umiejętność pracy w zespole,
- wykształcenie min. zawodowe (preferowany kierunek: obróbka skrawaniem)

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu

Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji