Operator obrabiarek CNC

OTTO Work Force

NIEMCY, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: NIEMCY

Dla jednego z naszych klientów w Niemczech, znanego na rynku europejskim producenta rur stalowych, poszukujemy doświadczonych operatorów CNC. Głównym zadaniem na tym stanowisku jest kontrola jakości produkowanych komponentów, w tym elementów odpowiadających za prawidłowe działanie poduszek powietrznych w samochodach.
Nowoczesny park maszynowy jest zlokalizowany w jednym z najpiękniejszych regionów Niemiec. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i organizację zakwaterowania blisko pracy, a także szereg benefitów w tym związanych z pracą w Niemczech, jak wysokie ulgi podatkowe na dzieci.
Praca na tym stanowisku to również szansa na zdobycie cennego doświadczenia z zakresu CNC oraz elementów precyzyjnych.
Masz doświadczenie jako operator CNC, komunikatywnie mówisz po angielsku, niemiecku lub rosyjsku, chcesz zdobyć zagraniczne doświadczenie ? Skorzystaj z naszej oferty i wyślij swoje CV.

Wymagania:
• komunikatywna znajomość jednego z języków niemiecki, rosyjski, opcjonalnie angielski
• znajomość rysunku technicznego
• umiejętność bieżącej obsługi urządzeń sterowanych numerycznie
• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi m.in. suwmiarka, mikrometr
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• dyspozycyjność
• mobilność (własne auto)
• dokładność i sumienność
• doświadczenie w pracy z metalem w niskich tolerancjach mile widziane

Zadania:
• bieżąca kontrola jakości produkowanych komponentów
• raportowanie ilości
• wprowadzania drobnych korekt w przypadku odchyleń
• wymiana narzędzi
• kontrola magazynu
• kontrola bieżących parametrów urządzenia
Nie wymagamy umiejętności programowania i projektowania.

Oferujemy:
• umowa o pracę tymczasową z perspektywą zatrudnienia bezpośrednio u klienta w Niemczech
• wynagrodzenie 12,5 euro brutto za godzinę
• pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na wskazanym stanowisku
• możliwość rozwoju zawodowego
• mieszkanie w niedużej odległości od miejsca pracy
• możliwość nadgodzin

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.