Operator obrabiarek CNC

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

OTTO Work Force sp.. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Operator CNC
Nr referencyjny: JD/CNC/01/2017
Typ wakatu: Umowa o pracę tymczasową

Opis stanowiska pracy:
- bieżąca kontrola jakości produkowanych komponentów
- raportowanie ilości
- wprowadzanie drobnych korekt w przypadku odchyleń
- wymiana narzędzi
- kontrola magazynu
- kontrola bieżących parametrów urządzenia

Oferujemy:
- umowa o pracę tymczasową z perspektywą zatrudnienia bezpośrednio u klienta w Niemczech
- pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na wskazanym stanowisku
- możliwość rozwoju zawodowego
- dofinansowanie mieszkania
- możliwość nadgodzin

Wymagania:
- komunikatywna znajomość jednego z języków - niemiecki, rosyjski opcjonalnie angielski
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność bieżącej obsługi urządzeń sterowanych numerycznie
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi m.in. suwmiarka, mikrometr
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- dyspozycyjność
- mobilność (własne auto)
- dokładność i sumienność
- doświadczenie w pracy z metalem w niskich tolerancjach mile widziane
- proszę o wpisanie w CV urządzeń oraz sterowników jakie potrafi dany kandydat obsługiwać

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.