OPERATOR OBRABIAREK CNC

Work Service

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obecnie dla Naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- obsługa obrabiarek CNC
- dokonywanie pomiarów przyrządami uniwersalnymi (suwmiarka, mikrometr, pasametr)
- praca w systemie 3-zmianowym
- rzetelne wykonywanie zleconych zadań

Wymagania:
- preferowane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zakresie budowy maszyn, obróbki skrawaniem
- doświadczenie w obróbce metalu (obrabiarki sterowane numerycznie)
- zdolności manualne

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- pełny wymiar czasu pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w renomowanej firmie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji