OPERATOR NADZIEWARKI PRODUKCJA KASZANEK I KIEŁBASEK

Work Service Express

Francja Loyettes, zagranica

Miejsce pracy: Francja Loyettes

Firma Work Service Express zatrudni pracownika produkcji ze znajomością obsługi nadziewarki (produkty grillowe : kiełbaski, kaszanki, etc.)

Wymagania

• Doświadczenie w maszynowej produkcji kiełbas ;
• Szybkość, dokładność, samodzielność ;
• Wyjazd własnym samochodem WARUNEK KONIECZNY

Obowiązki

• Obsługa nadziewarki
• Przygotowywanie produktu wg gotowych procedur ;
• Nadziewanie, faszerowanie i wiązanie jelit ;
• Kontrola wagi i jakości produktu ;
• Czynności porządkowe ;
Mile widziane

• Język francuski będzie atutem ;
• Ekipa 3-4 osób z doświadczeniem dysponująca własnym samochodem
• Rzeźnicy, wędliniarze

Oferujemy

• Oferujemy POLSKĄ umowę o pracę na pełen etat
• Zakwaterowanie
• ATRAKCYJNY DODATEK za użytkowanie własnego samochodu na projekcie
• ATRAKCYJNY DODATEK za język
• Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach.
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika)
• Opiekę rzeczowego i sprawnego KOORDYNATORA w miejscu oddelegowania

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.