Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej na terenie Bydgoszczy, poszukujemy osób do pracy na stanowisku Operator myjki.

Operator myjki

Nr ref.: 40205
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie operacji mycia i pakowania zgodnie z instrukcją
  • Transportowanie gotowych wyrobów
  • Dbanie o poprawne prowadzenie dokumentacji / zapisów z procesu mycia
  • Wykonywanie, na polecenie przełożonych, innych obowiązków zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Obsługa przyrządów i urządzań służących do mycia elementów ze stali

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • praca w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie podstawowe plus premia
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)