Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta w Pruszkowie, poszukujemy osób na stanowisko:

operator-montażysta

Nr ref.: 40311
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Żyrardów

Zakres obowiązków:
  • prace montażowe na produkcji
  • wykonywanie zadań zgodnie z instrukcją
  • przestrzeganie przepisów BHP

Oczekiwania:
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • duża motywacja do pracy
  • sprawność manualna
  • odpowiedzialność

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową (świadczenia, urlop)
  • wynagrodzenie do 2700 zł brutto miesięcznie
  • pełny etat od pn. do pt. (3 zmiany)
  • zatrudnienie "od zaraz"
  • w perspektywie możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)