Operator Montażu Manualnego

WORK SERVICE S.A.

Tczew, pomorskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Tczew

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MONTAŻU MANUALNEGO

Opis stanowiska:
- montaż okablowania, lamp oświetleniowych, konektorów
- dbałość o najwyższą jakość produkowanych elementów
- współpraca z działem jakości

Wymagania:
- zdolności manualne
- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
- mile widziane (ale niekoniecznie) doświadczenie w firmie o podobnym profilu produkcyjnym

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową
- pracę w renomowanej firmie z możliwością szybkiego przejścia w struktury klienta
- pracę 2-zmianową (6-14 oraz 14-22)
- opiekę konsultanta personalnego w procesie zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny: 508 040 032.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.