Operator Montażu Manualnego

Work Service

Tczew, pomorskie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Tczew

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

• montaż kabli oraz wiązek kablowych
• kontrola jakościowa wykonywanych produktów
• sumienne wykonywanie powierzonych zadań
• ścisła współpraca z innymi pracownikami w obszarze linii produkcyjnej

Wybranym kandydatom oferujemy:

• Pracę w renomowanej firmie
• Umowę o pracę tymczasową
• Pracę w systemie dwuzmianowym

Wymagania:

• zdolności manualne
• mile widziane doświadczenie na produkcji
• sumienność i odpowiedzialność,
• podstawowa znajomość obsługi komputera
• chęci współpracy na dłuższy okres czasu,
• umiejętność pracy w grupie
• dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.