Operator Monitoringu

MediaExpert.

Złotów, wielkopolskie

MediaExpert. MediaExpert. MediaExpert. MediaExpert.
Dobra praca na trudne czasy
Bezpieczna. Pewna. Od zaraz.
JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM.
W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Miejsce pracy: Złotów

Jesteśmy jedną z czołowych firm handlowych z branży AGD/RTV/IT w Polsce. Nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki zatrudnianiu najlepszych. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Monitoringu dział Kontroli Wewnętrznej

Opis stanowiska:

  • obsługa monitoringu wizyjnego,
  • obserwacja sklepów mająca na celu zwiększenie bezpieczeństwa mienia na sklepach, ochrony przed kradzieżą produktów handlowych,
  • obserwacje na sklepach mające na celu ochronę pracowników placówek handlowych,
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów pracy przez pracowników Spółki,
  • dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników.

Wymagania:

  • obsługa komputera w stopniu dobrym,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • szybkość w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • wielozadaniowość, umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
  • komunikatywność i chęć pomocy,
  • dokładność i rzetelność,
  • dyspozycyjność i elastyczność (praca zmianowa, grafik jest ustalany na bieżąco z innymi członkami zespołu, zgodnie z ich dyspozycyjnością i możliwościami),
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie w branży: ochrona, służby mundurowe.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy,
  • wynagrodzenie oparte na programie motywacyjnym,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość skorzystania z benefitu w postaci karty MultiSport.

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego).

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG S.A., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.