Opis stanowiska pracy

W swoim zakładzie produkcyjnym w Stanowicach p. Oławą w proponujemy zatrudnienie na następującym stanowisku:

Operator Miksera

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie mieszaniny i odpowiedzialność za jej jakość, manipulacja surowców, operacje załadunku i rozładunku, konserwacja działu mieszania zgodnie z normami jakości.

Wymagania na stanowisku pracy:

Wykształcenie: min. zawodowe

Doświadczenie i uprawnienia:

Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu : analizy stanu zapotrzebowania, obsługi maszyn do przygotowywania mieszanin, doświadczenie w operacjach dotyczących załadunku i rozładunku,

Mile widziane uprawnienia operatora wózka widłowego

Informacje dodatkowe: Praca w systemie jednozmianowym, pełny wymiar czasu pracy

Zyskasz możliwość nauczenia się nowego zawodu!

ARMETON Polska Sp. z o. o. proponuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione do wyników pracy, zaangażowania i obecności w pracy
  • Pracę w Firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Stałość zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną

Prezentacja firmy

Armeton Polska Sp. z o.o. należy do światowej grupy kapitałowej A... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne