Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Operator maszyny

Nr ref.: 42193
Praca stała
Lokalizacja: Zbąszynek

Zakres obowiązków:

Zadania na stanowisku pracy:

- Ustawianie parametrów maszyny

- Ciągły nadzór nad pracą maszyny

- Kontrola jakości wytwarzanych produktów

Oczekiwania:

Chęć podjęcia pracy w trybie 3 zmianowym 4 brygadowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 2 dni 22-6, 2 dni wolne)

Oferta:

Oferujemy:

- umowę o pracę na czas określony

- pełen etat

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania

- opłacane składki ZUS

- możliwość nawiązania długiej współpracy

- tryb pracy 3 zmianowy 4 brygadowy (6:00-14:00, 14:00-22:00, 2 dni 22-6, 2 dni wolne)

- pracę u jednego z największych pracodawców w regionie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)