Work Service S.A.
Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Operator Maszyny

Miejsce pracy: Wronki

Zadania na stanowisku:

• Nastawianie parametrów maszyn;

• Pilnowanie realizacji planu produkcyjnego;

• Bieżąca kontrola parametrów maszyny;

• Przestrzeganie przepisów Kodeksu Pracy , BHP i ppoż. oraz zapisów regulaminów wewnętrznych.

Od kandydatów oczekujemy:

• Umiejętność pracy w zespole;

• Gotowość do pracy w systemie: 6.00-18.00, 18.00 –6.00 lub 6-14.30. 18.00-2.30

• Uczciwości,

• Zaangażowania w wykonywaną pracę

• Mile widziane doświadczenie na stanowisku OPERATOR MASZYNY

Kandydatom oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową,

• Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej organizacji zarządzanej według najwyższych standardów,

• Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

• BEPŁATNY DOJAZD: Wągrowiec, Mirosławiec, Szamotuły, Pniewy, Międzychód, Sieraków, Chodzież, Oborniki, Krzyż Wlkp., Drezdenko, Ryczywół, Trzcianka (ZAPYTAJ KONSULTANTA O DOJAZD Z TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI)

• Bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu

• Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczania w Allianz

• Nagrody dla pracowników

• Program lojalnościowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.