operator maszyny wycinającej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Dla naszego Klienta - polskiej firmy z branży poligraficznej poszukujemy 5 osób do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 38535
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pruszków

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyny wycinającej
  • bieżąca kontrola jakości wyrobu gotowego
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:
  • dokładność, precyzyjność, skrupulatność w działaniu
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność dostosowania pracy do obowiązujących procedur

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w firmie
  • zdobycie cennego doświadczenia w branży poligraficznej
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • stawka początkowa 14,50 brutto/h
  • bezpłatny dowóz z Warszawy Zachodniej, Raszyna, Pruszkowa
  • atrakcyjna stawka godzinowa + wysoki dodatek nocny
  • praca 3-zmianowa

Wyślij sms o treści "praca-poligrafia" na numer 605 131 266 - oddzwonimy!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)