OPERATOR MASZYNY TNĄCEJ/ PRACOWNIK MAGAZYNU

Avery Dennison Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:

- Obsługa maszyny do cięcia i przewijania produktów etykietowych;
- Wykonanie w terminie powierzonych zadań produkcyjnych;
- Rozładowywanie ciężarówek przyjeżdżających do magazynu;
- Odbiór, kontrola i przechowywanie materiałów otrzymywanych od fabryk i osób trzecich;
- Przemieszczanie towarów za pomocą wózka podnośnikowego;
- Przygotowywanie zamówień do wysyłki i załadowanie towaru na ciężarówki;
- Udział w konserwacji i naprawach maszyn w ramach zajmowanego stanowiska;
- Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania

- Wykształcenie średnie;
- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
- Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym;
- Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej z zastosowaniem wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy;
- Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów;
- Właściwa organizacja pracy.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji na podstawie umowy o
pracę;
- System premiowy;
- Pakiet MyBenefit, ubezpieczenie w Medicover, ubezpieczenie na życie;
- Pakiet świadczeń socjalnych;
- Przyjazne środowisko pracy.

Prezentacja firmy

Avery Dennison jest światowym liderem w zakresie produkcji i dystrybucji... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji