Opis stanowiska pracy

Simet S.A. należący do Grupy Mondi oczekuje Pani/ Pana wsparcia na stanowisku

Operator tekturnicy

Dołącz do Mondi i rozwiń swój prawdziwy potencjał w międzynarodowej grupie z branży produkcji opakowań i papieru, zatrudniającej 26.000 osób w 31 krajach na całym świecie. Kluczowe zakłady Grupy znajdują się w Europie Centralnej, Rosji, obu Amerykach i RPA. Jesteśmy silnie skoncentrowani na klientach.Od 1996 roku opracowujemy innowacyjne produkty.

Twoje zadania:

  • Czynny udział w procesie produkcji tektury falistej,
  • Nadzór nad parametrami produkcji,
  • Kontrola jakości gotowych wyrobów.

Wymagania:

  • Chęć do nauki, motywacja,
  • Komunikatywność,
  • Sumienność,
  • Dokładność,
  • Pełna dyspozycyjność
  • Sprawność i siła fizyczna – praca w mikroklimacie gorącym.
  • Mile widziane wykształcenie techniczne.

Nasza oferta:

  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Prezentacja firmy

Jesteśmy znanym i liczącym się producentem opakowań z tektury fal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne