Operator Maszyny Produkcyjnej

Work Service S.A.

Czeladź, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Czeladź

Zadania:

• Praca na hali produkcyjnej;
• Obsługa maszyn produkcyjnych;
• Kontrola parametrów;
• Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową;
• Możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod firmą;
• Wynagrodzenie podstawowe + dodatek 16% za system 4brygadowy;
• Stabilne zatrudnienie;
• Pracę w systemie 4brygadowym (po 8h);
• Dyżur Konsultanta w siedzibie Klienta;
• Dogodną lokalizację;
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Wymagania:

• Doświadczenie jako operator maszyn produkcyjnych (m.in 1rok);
• Książeczka sanepid bądź gotowość do jej wyrobienia;
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 4brygadowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.