Operator maszyny pakującej Zeewolde / Holandia

Timing Sp. z o.o.

Zeewolde / Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

W miejscu pracy będziesz odpowiedzialny/a za kierowanie działem opakowań oraz obsługę maszyn pakujących, przy jednoczesnej kontroli jakości produktów na linii produkcyjnej. Jest to oferta pracy, która polega również na przygotowywaniu opakowań zgodnie ze specyfikacją techniczną oraz na odpowiednim ustawianiu i monitorowaniu maszyn pakujących. Na tym stanowisku pracy będziesz również odpowiedzialny/a za zarządzanie pracą podległych pracowników na linii produkcyjnej oraz za drobne prace konserwacyjne maszyn pakujących.

Oferujemy:
a. Rozwój w programie szkoleniowym dla brygadzistów
b. Stabilizację dzięki programowi lojalnościowemu
c. Bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470
Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Wymagania

• Poszukujemy pracowników posiadających doświadczenie z linii produkcyjnych
• Dużym atutem będzie jeżeli potrafisz pracować zespołowo oraz zarządzać podległym zespołem
• Liczymy na Twoją dokładność i sumienność podczas kontroli procesu produkcyjnego
• Wymagamy od Ciebie dobrej znajomości języka angielskiego
• Cenimy Twoją odpowiedzialność, elastyczność oraz wiedzę techniczną
• Bardzo ważne dla nas jest posiadane przez Ciebie prawo jazdy kat. B oraz znajomość przepisów BHP

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji