InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Operator maszyny (mieszalnika)

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Kwidzyńska

Zadania:

• kontrola i obsługa pracy maszyny- mieszalnika,

• proste prace transportowe z użyciem ręcznego wózka paletowego,

• kontrola jakości i segregacja wadliwych wyrobów,

• dozowanie niezbędnych surowców w określonej ilości zgodnie z technologią,

• wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Oczekiwania:

• zdolności manualne,

• dobra percepcja wzrokowa,

• zdolność do pracy fizycznej przez 8 godzin,

• uczciwość i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

• zaangażowanie i chęć do pracy,

• dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku- piątku,

• podstawowa umiejętność obsługi maszyn- mile widziana.

Oferujemy:

• współpraca na podstawie umowy o pracę tymczasową z InterKadra Sp. z o.o. (możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego Klienta),

• stabilne warunki zatrudnienia,

wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia,

• dodatkowe ubezpieczenie na życie,

• opieka koordynatora,

dogodny dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.