Opis stanowiska pracy

Wiodący producent podłóg laminowanych i stolarki drzwiowej oraz dystrybutor wyrobów wykończeniowych drewnianych i drewnopochodnych poszukuje osób na stanowisko :

operator maszyny CNC

miejsce pracy Zwonowice k. Rybnika

wymagania :

  • doświadczenie jako operator maszyn CNC
  • mile widziane doświadczenie w zakładzie stolarskim
  • wykształcenie co najmniej zawodowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • samodzielność
  • dokładność

zadania :

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie CNC
  • dbałość o jakość wykonanych elementów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie należy zamieścić zapis :Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97r.o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr 133, poz.883)

Prezentacja firmy

Producent drzwi

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis