Dla jednego ze swoich Klientów w Pabianicach poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:

operator maszyn

Nr ref.: 37752
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Zduńska Wola

Zakres obowiązków:
  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z normami przyjętymi na danym stanowisku pracy
  • praca w systemie 3-zmianowym

Oczekiwania:
  • dobry wzrok
  • zdolności manualne
  • skrupulatność
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku

Oferta:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • praca w stabilnej, prężnie działającej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • miła atmosfera i przyjazne środowisko pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)