Opis stanowiska pracy

  • Praca na produkcji w systemie czterobrygadowym
  • obsługa maszyny sterowanej numerycznie (materiały etykietowe, z których wytwarza się etykiety samoprzylepne wykorzystywane w takich branżach, jak żywność, kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego i logistyka.)
  • obsługa komputera
  • Firma zapewnia program wdrożeniowo - szkoleniowy na stanowisku pracy
  • Dojazd do pracy we własnym zakresie (samochód)
  • typ oferowanej pracy. umowa o pracę tymczasową
  • numer  agencji  zatrudnienia – 412

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na produkcji
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami sterowanymi przez panel dotykowy
  • Doświadczenie w pracy zmianowej (włączenie z pracą w nocy)
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy samodzielnej, jak i w grupie
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym (możliwa praca w soboty i niedziele)

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność obsługi wózka widłowego
  • znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

MANPOWER jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2012
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji