Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Tarczyński S.A. jesteśmy czołowym producentem wysokiej jakości wędlin z segmentu Premium, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości dynamicznie rozwijając się. W tym celu posiada własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.

Operator Maszyn

  1. Obsługujesz komputer?
  2. Korzystasz z panelu dotykowego na co dzień – tablet, smartfon ?
  3. Twierdzisz, że chcieć to móc?
  4. Cenisz sobie jasne zasady współpracy i szkolenia wstępne ?
  5. Świetnie, szukamy Operatora Maszyn:

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyny produkcyjnej zgodnie z instrukcją- nauczymy Cię wszystkiego;
  • Nadzorowanie jakości wyrobu – dbanie o komfort Klienta;

Co otrzymujesz:

  • Szkolenie wdrożeniowe - Podzielimy się wiedzą i doświadczeniem- nauczymy Cię być Operatorem
  • Umowa o pracę – bo Twój komfort = Nasz komfort
  • karta Multisport- dobrze wiesz, że fit jest git;
  • świąteczny deputat wyrobów gotowych- Szef o nas dba;
  • prywatna opieka medyczna- po co masz czekać w kolejkach ?;
  • bezpłatny dojazd do pracy – wygodnie i na czas;
  • bezpłatna stołówka- takich łazanek nie robi nawet Mama;
  • benefity pozapłacowe – nasi Pracownicy wypoczywają nad Adriatykiem – serio

Gdy Sukcesy odnosisz to pensję podnosisz!

  • Twoja ścieżka rozwoju:
  • Operator Maszyn -> Lider Zmiany -> Brygadzista -> Kierownik Zmianowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Tarczyński S.A.