Opis stanowiska pracy

Drukarnia PIGA.pl z siedzibą w Tychach, specjalizująca się w druku wielkoformatowym (Technologia Latex, solvent, aplikacja na szkle), poszukuje pracownika produkcji, na stanowisko Operatora maszyn (plotery drukujące oraz stoły tnące summa cut).

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Zorientowania na rozwój własny oraz firmy,
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Odpowiedzialności,
  • Bardzo dużego poczucia estetyki
  • Zaangażowania,
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań,

Poszukujemy osoby z doświadczeniem. Nie jest natomiast konieczna znajomość technologii latexowej, będzie ona natomiast dodatkowym atutem. Oferujemy możliwość przyuczenia.

Oferujemy:

  • stałą pracę w pełnym wymiarze godzin, w Tychach,
  • możliwość rozwoju, poznawania i uczestniczenia we wdrażaniu nowych technologii, rozwiązań,
  • pracę w młodym zespole,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Prezentacja firmy

Piga.pl to dynamicznie rozwijająca się, odpowiedzialna społecznie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji