Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta- lidera w branży mebli stalowych- szukamy osób do pracy na stanowisku:

operator maszyn

Nr ref.: 30070
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Suwałki

Zakres obowiązków:
  • realizacja przydzielonych zadań produkcyjnych zgodnie z przyjętymi normatywami czasowymi i materiałowymi,
  • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym procesem technologicznym,
  • przezbrajanie i ustawianie parametrów pracy maszyn oraz wykonywanie operacji zgodnie z otrzymaną dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną,
  • prowadzenie samokontroli poprawności przeprowadzonej operacji zgodnie z obowiązującymi planami kontroli dotyczącymi poszczególnych operacji,
  • składowanie, transport i identyfikowanie detali po zakończonej operacji zgodnie z wymogami określonymi w instrukcjach i procedurach zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem,
  •  dbałość o maszyny i urządzenia oraz powierzone przyrządy,
  •  segregowanie powstających odpadów zgodnie z obowiązującą instrukcją postępowania z odpadami,
  • utrzymanie ładu i porządku na swoim stanowisku pracy ,

Oczekiwania:
  •  zdolności manualne
  • dyspozycyjność (praca w systemie 3- zmianowym)
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji

Oferta:
  •  umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, pełne świadczenia)
  • możliwość przejścia na umowę stałą dla najlepszych
  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia umożliwiające zdobycie doświadczenia zawodowego
  • rozwój wewnątrz firmy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)