Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Operator maszyn

Miejsce pracy: Stryków

Nr ref.: OM/Łódź_Piotrkowska/082016/ML

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Operator maszyn.

Miejsce pracy: Stryków (bezpłatny transport z Łodzi).

Nasza oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny dla pracownika i członków jego rodziny (karta Lunch, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • godziny nocne płatne 20% od wynagrodzenia (a nie od minimalnego wynagrodzenia określonego w Kodeksie Pracy)
  • karta Multisport
  • bezpłatny dojazd dla pracowników z Łodzi
  • praca od poniedziałku do piątku
Zadania:
  • obsługa kartoniarki lub blistrzarki
  • odpowiedzialność za przezbrojenie maszyny
  • kontrola produktu gotowego, procesu pakowania leków
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie na produkcji
  • książeczka Sanepidu (lub gotowość do jej wyrobienia)
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • chęć nauki
  • rzetelność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: