In Temporis Polska Sp. z o.o.

OPERATOR MASZYN

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Skawina

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Praca na produkcji

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół. Cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

OPERATORA MASZYN

Lokalizacja: MNIKÓW

Główne obowiązki:

- obsługa maszyn produkcyjnych,
- nadzorowanie i kontrolowanie pracy maszyny produkcyjnej,
- wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi na zakładzie produkcyjnym zasadami BHP.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych lub jako pracownik produkcyjny - mile widziane,
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00),
- samodzielność w działaniu

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- pracę w zgranym, dynamicznym zespole,
- możliwość długotrwałej współpracy,
- pracę od zaraz

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.