Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator maszyn

Miejsce pracy: Sady k/Poznań

Opis firmy

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy, która już od 25 lat specjalizuje się w produkcji artykułów do ochrony i dekoracji drewna, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • produkcja wyrobów farb proszkowych
  • obsługa automatycznych i półautomatycznych maszyn
  • nadzór nad parametrami jakościowymi wytwarzanych produktów
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku operatora w zakładzie produkcyjnym
  • wykształcenie średnie/zawodowe (preferowane techniczne)
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy, sumienność i dokładność
  • umiejętność obsługi wózków widłowych

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, w międzynarodowym środowisku
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3500zł brutto
  • pracę przy najnowszych technologiach
  • możliwość rozwoju zawodowego
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.